Захист NBA проти форвардів
Яка команда NBA пропускає найбільше очок від форвардів?
Atlanta Hawks пропускають найбільше очок від форвардів: 49.0 очка за гру, +34% до середнього; Cleveland Cavaliers — найменше, 24.1.
Скільки кожна команда NBA пропускала за гру захисникам, форвардам і центровим суперника: очки, підбирання, передачі, триочкові та інше. Підсвічено команди, що пропускають найбільше, — найлегших суперників.
топ-40%топ-20%топ-5%
| Наступна гра | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Середнє по лізі | 36.5 | 16.6 | 7.4 | 4.1 | 2.8 | 1.7 | 4.9 | 77.0 | ||
| vs BKN | 49.0+34%порівняно з середнім по лізі, 1-й за пропущеним | 19.4+17%порівняно з середнім по лізі, 4-й за пропущеним | 8.4+14%порівняно з середнім по лізі, 7-й за пропущеним | 4.5+11%порівняно з середнім по лізі, 11-й за пропущеним | 3.7+34%порівняно з середнім по лізі, 3-й за пропущеним | 2.5+44%порівняно з середнім по лізі, 2-й за пропущеним | 5.7+17%порівняно з середнім по лізі, 24-й за найменшою кількістю вимушених втрат | 97.7+27%порівняно з середнім по лізі, 1-й за пропущеним | 104.5 , 3-й за швидкістю | |
| vs MIA | 46.3+27%порівняно з середнім по лізі, 2-й за пропущеним | 17.2+4%порівняно з середнім по лізі, 14-й за пропущеним | 8.1+10%порівняно з середнім по лізі, 9-й за пропущеним | 4.9+20%порівняно з середнім по лізі, 4-й за пропущеним | 3.6+29%порівняно з середнім по лізі, 6-й за пропущеним | 1.8+2%порівняно з середнім по лізі, 14-й за пропущеним | 6.1+25%порівняно з середнім по лізі, 28-й за найменшою кількістю вимушених втрат | 90.1+17%порівняно з середнім по лізі, 3-й за пропущеним | 102.7 , 8-й за швидкістю | |
| @ MIN | 43.7+20%порівняно з середнім по лізі, 3-й за пропущеним | 18.2+10%порівняно з середнім по лізі, 7-й за пропущеним | 5.8−22%порівняно з середнім по лізі, 26-й за пропущеним | 4.8+18%порівняно з середнім по лізі, 7-й за пропущеним | 2.80%порівняно з середнім по лізі, 16-й за пропущеним | 2.3+34%порівняно з середнім по лізі, 4-й за пропущеним | 4.6−7%порівняно з середнім по лізі, 11-й за найменшою кількістю вимушених втрат | 85.5+11%порівняно з середнім по лізі, 8-й за пропущеним | 101.8 , 15-й за швидкістю | |
| @ POR | 43.2+18%порівняно з середнім по лізі, 4-й за пропущеним | 18.7+12%порівняно з середнім по лізі, 6-й за пропущеним | 8.4+14%порівняно з середнім по лізі, 6-й за пропущеним | 4.6+12%порівняно з середнім по лізі, 10-й за пропущеним | 2.9+4%порівняно з середнім по лізі, 12-й за пропущеним | 1.9+9%порівняно з середнім по лізі, 12-й за пропущеним | 4.90%порівняно з середнім по лізі, 14-й за найменшою кількістю вимушених втрат | 88.6+15%порівняно з середнім по лізі, 5-й за пропущеним | 101.4 , 18-й за швидкістю | |
| @ LAC | 43.0+18%порівняно з середнім по лізі, 5-й за пропущеним | 21.1+27%порівняно з середнім по лізі, 1-й за пропущеним | 7.4+1%порівняно з середнім по лізі, 16-й за пропущеним | 5.0+23%порівняно з середнім по лізі, 3-й за пропущеним | 3.1+12%порівняно з середнім по лізі, 9-й за пропущеним | 2.2+28%порівняно з середнім по лізі, 7-й за пропущеним | 6.1+25%порівняно з середнім по лізі, 27-й за найменшою кількістю вимушених втрат | 90.7+18%порівняно з середнім по лізі, 2-й за пропущеним | 103.5 , 6-й за швидкістю | |
| @ ATL | 41.3+13%порівняно з середнім по лізі, 6-й за пропущеним | 15.5−7%порівняно з середнім по лізі, 20-й за пропущеним | 6.9−7%порівняно з середнім по лізі, 19-й за пропущеним | 4.9+20%порівняно з середнім по лізі, 6-й за пропущеним | 3.1+13%порівняно з середнім по лізі, 8-й за пропущеним | 0.8−57%порівняно з середнім по лізі, 29-й за пропущеним | 5.1+5%порівняно з середнім по лізі, 20-й за найменшою кількістю вимушених втрат | 78.6+2%порівняно з середнім по лізі, 14-й за пропущеним | 100.4 , 23-й за швидкістю | |
| vs CLE | 39.4+8%порівняно з середнім по лізі, 7-й за пропущеним | 14.1−15%порівняно з середнім по лізі, 27-й за пропущеним | 7.1−4%порівняно з середнім по лізі, 18-й за пропущеним | 5.7+40%порівняно з середнім по лізі, 1-й за пропущеним | 3.2+16%порівняно з середнім по лізі, 7-й за пропущеним | 1.7−2%порівняно з середнім по лізі, 17-й за пропущеним | 5.5+12%порівняно з середнім по лізі, 21-й за найменшою кількістю вимушених втрат | 77.6+1%порівняно з середнім по лізі, 15-й за пропущеним | 97.5 , 30-й за швидкістю | |
| @ CLE | 39.3+7%порівняно з середнім по лізі, 8-й за пропущеним | 17.8+7%порівняно з середнім по лізі, 10-й за пропущеним | 9.3+25%порівняно з середнім по лізі, 4-й за пропущеним | 4.3+5%порівняно з середнім по лізі, 14-й за пропущеним | 2.9+4%порівняно з середнім по лізі, 14-й за пропущеним | 2.1+22%порівняно з середнім по лізі, 8-й за пропущеним | 3.9−21%порівняно з середнім по лізі, 7-й за найменшою кількістю вимушених втрат | 85.5+11%порівняно з середнім по лізі, 7-й за пропущеним | 99.4 , 27-й за швидкістю | |
| vs PHI | 39.1+7%порівняно з середнім по лізі, 9-й за пропущеним | 17.4+5%порівняно з середнім по лізі, 13-й за пропущеним | 8.8+18%порівняно з середнім по лізі, 5-й за пропущеним | 4.1+2%порівняно з середнім по лізі, 15-й за пропущеним | 2.5−10%порівняно з середнім по лізі, 19-й за пропущеним | 1.8+1%порівняно з середнім по лізі, 15-й за пропущеним | 4.0−18%порівняно з середнім по лізі, 9-й за найменшою кількістю вимушених втрат | 82.5+7%порівняно з середнім по лізі, 11-й за пропущеним | 107.6 , 1-й за швидкістю | |
| vs DEN | 38.4+5%порівняно з середнім по лізі, 10-й за пропущеним | 17.6+6%порівняно з середнім по лізі, 12-й за пропущеним | 9.7+31%порівняно з середнім по лізі, 3-й за пропущеним | 4.9+20%порівняно з середнім по лізі, 5-й за пропущеним | 2.9+4%порівняно з середнім по лізі, 13-й за пропущеним | 1.9+9%порівняно з середнім по лізі, 13-й за пропущеним | 5.1+4%порівняно з середнім по лізі, 19-й за найменшою кількістю вимушених втрат | 84.3+10%порівняно з середнім по лізі, 9-й за пропущеним | 102.4 , 10-й за швидкістю | |
| vs LAL | 38.4+5%порівняно з середнім по лізі, 11-й за пропущеним | 19.9+20%порівняно з середнім по лізі, 3-й за пропущеним | 8.3+11%порівняно з середнім по лізі, 8-й за пропущеним | 4.4+8%порівняно з середнім по лізі, 12-й за пропущеним | 3.9+40%порівняно з середнім по лізі, 2-й за пропущеним | 2.0+15%порівняно з середнім по лізі, 10-й за пропущеним | 5.9+20%порівняно з середнім по лізі, 26-й за найменшою кількістю вимушених втрат | 86.6+13%порівняно з середнім по лізі, 6-й за пропущеним | 100.3 , 24-й за швидкістю | |
| vs MEM | 38.2+5%порівняно з середнім по лізі, 12-й за пропущеним | 14.0−16%порівняно з середнім по лізі, 28-й за пропущеним | 5.8−22%порівняно з середнім по лізі, 25-й за пропущеним | 3.6−12%порівняно з середнім по лізі, 22-й за пропущеним | 3.6+29%порівняно з середнім по лізі, 5-й за пропущеним | 1.6−10%порівняно з середнім по лізі, 23-й за пропущеним | 7.4+52%порівняно з середнім по лізі, 30-й за найменшою кількістю вимушених втрат | 72.7−6%порівняно з середнім по лізі, 18-й за пропущеним | 103.9 , 4-й за швидкістю | |
| vs HOU | 37.7+3%порівняно з середнім по лізі, 13-й за пропущеним | 17.9+8%порівняно з середнім по лізі, 9-й за пропущеним | 10.4+41%порівняно з середнім по лізі, 2-й за пропущеним | 4.7+16%порівняно з середнім по лізі, 8-й за пропущеним | 2.1−23%порівняно з середнім по лізі, 24-й за пропущеним | 0.7−59%порівняно з середнім по лізі, 30-й за пропущеним | 5.9+20%порівняно з середнім по лізі, 25-й за найменшою кількістю вимушених втрат | 80.8+5%порівняно з середнім по лізі, 12-й за пропущеним | 101.4 , 17-й за швидкістю | |
| @ IND | 37.6+3%порівняно з середнім по лізі, 14-й за пропущеним | 12.4−25%порівняно з середнім по лізі, 29-й за пропущеним | 7.9+6%порівняно з середнім по лізі, 12-й за пропущеним | 4.3+6%порівняно з середнім по лізі, 13-й за пропущеним | 2.7−2%порівняно з середнім по лізі, 17-й за пропущеним | 1.1−34%порівняно з середнім по лізі, 26-й за пропущеним | 5.0+2%порівняно з середнім по лізі, 16-й за найменшою кількістю вимушених втрат | 72.2−6%порівняно з середнім по лізі, 21-й за пропущеним | 98.8 , 29-й за швидкістю | |
| @ MIL | 37.6+3%порівняно з середнім по лізі, 15-й за пропущеним | 18.9+14%порівняно з середнім по лізі, 5-й за пропущеним | 7.8+5%порівняно з середнім по лізі, 13-й за пропущеним | 5.6+37%порівняно з середнім по лізі, 2-й за пропущеним | 2.3−16%порівняно з середнім по лізі, 22-й за пропущеним | 1.7−4%порівняно з середнім по лізі, 18-й за пропущеним | 6.4+32%порівняно з середнім по лізі, 29-й за найменшою кількістю вимушених втрат | 80.4+4%порівняно з середнім по лізі, 13-й за пропущеним | 98.8 , 28-й за швидкістю | |
| @ TOR | 37.6+3%порівняно з середнім по лізі, 16-й за пропущеним | 20.6+24%порівняно з середнім по лізі, 2-й за пропущеним | 8.0+8%порівняно з середнім по лізі, 10-й за пропущеним | 3.7−10%порівняно з середнім по лізі, 20-й за пропущеним | 2.4−12%порівняно з середнім по лізі, 21-й за пропущеним | 2.3+34%порівняно з середнім по лізі, 3-й за пропущеним | 5.0+2%порівняно з середнім по лізі, 15-й за найменшою кількістю вимушених втрат | 84.1+9%порівняно з середнім по лізі, 10-й за пропущеним | 102.5 , 9-й за швидкістю | |
| @ SAC | 36.8+1%порівняно з середнім по лізі, 17-й за пропущеним | 18.0+8%порівняно з середнім по лізі, 8-й за пропущеним | 11.1+50%порівняно з середнім по лізі, 1-й за пропущеним | 4.0−1%порівняно з середнім по лізі, 18-й за пропущеним | 4.6+65%порівняно з середнім по лізі, 1-й за пропущеним | 2.2+28%порівняно з середнім по лізі, 6-й за пропущеним | 5.6+14%порівняно з середнім по лізі, 22-й за найменшою кількістю вимушених втрат | 88.7+15%порівняно з середнім по лізі, 4-й за пропущеним | 104.5 , 2-й за швидкістю | |
| vs BKN | 34.8−5%порівняно з середнім по лізі, 18-й за пропущеним | 16.3−2%порівняно з середнім по лізі, 17-й за пропущеним | 6.2−16%порівняно з середнім по лізі, 22-й за пропущеним | 4.0−1%порівняно з середнім по лізі, 17-й за пропущеним | 2.0−28%порівняно з середнім по лізі, 27-й за пропущеним | 1.6−10%порівняно з середнім по лізі, 22-й за пропущеним | 5.1+4%порівняно з середнім по лізі, 18-й за найменшою кількістю вимушених втрат | 71.1−8%порівняно з середнім по лізі, 23-й за пропущеним | 101.3 , 19-й за швидкістю | |
| vs WAS | 33.6−8%порівняно з середнім по лізі, 19-й за пропущеним | 16.8+1%порівняно з середнім по лізі, 15-й за пропущеним | 6.3−14%порівняно з середнім по лізі, 21-й за пропущеним | 4.6+12%порівняно з середнім по лізі, 9-й за пропущеним | 2.0−28%порівняно з середнім по лізі, 26-й за пропущеним | 1.9+9%порівняно з середнім по лізі, 11-й за пропущеним | 4.2−14%порівняно з середнім по лізі, 10-й за найменшою кількістю вимушених втрат | 72.0−7%порівняно з середнім по лізі, 22-й за пропущеним | 101.3 , 20-й за швидкістю | |
| @ GSW | 33.5−8%порівняно з середнім по лізі, 20-й за пропущеним | 14.6−12%порівняно з середнім по лізі, 26-й за пропущеним | 7.40%порівняно з середнім по лізі, 17-й за пропущеним | 3.5−14%порівняно з середнім по лізі, 23-й за пропущеним | 1.6−41%порівняно з середнім по лізі, 29-й за пропущеним | 1.6−6%порівняно з середнім по лізі, 19-й за пропущеним | 3.3−34%порівняно з середнім по лізі, 1-й за найменшою кількістю вимушених втрат | 69.5−10%порівняно з середнім по лізі, 24-й за пропущеним | 100.3 , 25-й за швидкістю | |
| @ PHX | 33.3−9%порівняно з середнім по лізі, 21-й за пропущеним | 14.8−11%порівняно з середнім по лізі, 25-й за пропущеним | 7.7+4%порівняно з середнім по лізі, 15-й за пропущеним | 2.7−34%порівняно з середнім по лізі, 28-й за пропущеним | 3.7+32%порівняно з середнім по лізі, 4-й за пропущеним | 1.6−10%порівняно з середнім по лізі, 21-й за пропущеним | 5.1+4%порівняно з середнім по лізі, 17-й за найменшою кількістю вимушених втрат | 72.5−6%порівняно з середнім по лізі, 19-й за пропущеним | 99.6 , 26-й за швидкістю | |
| vs ORL | 33.1−9%порівняно з середнім по лізі, 22-й за пропущеним | 15.8−5%порівняно з середнім по лізі, 19-й за пропущеним | 6.1−17%порівняно з середнім по лізі, 23-й за пропущеним | 3.8−7%порівняно з середнім по лізі, 19-й за пропущеним | 2.2−20%порівняно з середнім по лізі, 23-й за пропущеним | 1.3−24%порівняно з середнім по лізі, 24-й за пропущеним | 3.8−23%порівняно з середнім по лізі, 5-й за найменшою кількістю вимушених втрат | 69.1−10%порівняно з середнім по лізі, 25-й за пропущеним | 101.2 , 21-й за швидкістю | |
| vs BOS | 33.1−9%порівняно з середнім по лізі, 23-й за пропущеним | 16.1−3%порівняно з середнім по лізі, 18-й за пропущеним | 5.7−23%порівняно з середнім по лізі, 28-й за пропущеним | 4.1+1%порівняно з середнім по лізі, 16-й за пропущеним | 2.80%порівняно з середнім по лізі, 15-й за пропущеним | 2.9+66%порівняно з середнім по лізі, 1-й за пропущеним | 4.8−2%порівняно з середнім по лізі, 13-й за найменшою кількістю вимушених втрат | 72.8−5%порівняно з середнім по лізі, 17-й за пропущеним | 103.6 , 5-й за швидкістю | |
| @ DET | 32.9−10%порівняно з середнім по лізі, 24-й за пропущеним | 16.4−1%порівняно з середнім по лізі, 16-й за пропущеним | 7.7+4%порівняно з середнім по лізі, 14-й за пропущеним | 3.6−11%порівняно з середнім по лізі, 21-й за пропущеним | 3.0+8%порівняно з середнім по лізі, 10-й за пропущеним | 1.2−31%порівняно з середнім по лізі, 25-й за пропущеним | 5.6+15%порівняно з середнім по лізі, 23-й за найменшою кількістю вимушених втрат | 72.3−6%порівняно з середнім по лізі, 20-й за пропущеним | 102.2 , 12-й за швидкістю | |
| @ OKC | 32.2−12%порівняно з середнім по лізі, 25-й за пропущеним | 15.0−10%порівняно з середнім по лізі, 22-й за пропущеним | 5.0−32%порівняно з середнім по лізі, 29-й за пропущеним | 3.4−15%порівняно з середнім по лізі, 25-й за пропущеним | 3.0+8%порівняно з середнім по лізі, 11-й за пропущеним | 0.9−49%порівняно з середнім по лізі, 28-й за пропущеним | 3.8−23%порівняно з середнім по лізі, 6-й за найменшою кількістю вимушених втрат | 66.1−14%порівняно з середнім по лізі, 27-й за пропущеним | 101.0 , 22-й за швидкістю | |
| vs SAS | 31.5−14%порівняно з середнім по лізі, 26-й за пропущеним | 17.8+7%порівняно з середнім по лізі, 11-й за пропущеним | 7.9+6%порівняно з середнім по лізі, 11-й за пропущеним | 3.4−17%порівняно з середнім по лізі, 26-й за пропущеним | 2.6−5%порівняно з середнім по лізі, 18-й за пропущеним | 1.8+1%порівняно з середнім по лізі, 16-й за пропущеним | 3.5−28%порівняно з середнім по лізі, 3-й за найменшою кількістю вимушених втрат | 74.2−4%порівняно з середнім по лізі, 16-й за пропущеним | 102.2 , 13-й за швидкістю | |
| vs UTA | 31.1−15%порівняно з середнім по лізі, 27-й за пропущеним | 14.9−10%порівняно з середнім по лізі, 23-й за пропущеним | 6.4−14%порівняно з середнім по лізі, 20-й за пропущеним | 2.9−29%порівняно з середнім по лізі, 27-й за пропущеним | 2.5−10%порівняно з середнім по лізі, 20-й за пропущеним | 2.3+32%порівняно з середнім по лізі, 5-й за пропущеним | 4.6−6%порівняно з середнім по лізі, 12-й за найменшою кількістю вимушених втрат | 68.1−12%порівняно з середнім по лізі, 26-й за пропущеним | 101.9 , 14-й за швидкістю | |
| @ CHI | 29.9−18%порівняно з середнім по лізі, 28-й за пропущеним | 15.4−7%порівняно з середнім по лізі, 21-й за пропущеним | 4.9−34%порівняно з середнім по лізі, 30-й за пропущеним | 3.5−14%порівняно з середнім по лізі, 24-й за пропущеним | 2.1−24%порівняно з середнім по лізі, 25-й за пропущеним | 2.1+21%порівняно з середнім по лізі, 9-й за пропущеним | 3.9−20%порівняно з середнім по лізі, 8-й за найменшою кількістю вимушених втрат | 64.7−16%порівняно з середнім по лізі, 28-й за пропущеним | 102.3 , 11-й за швидкістю | |
| vs NOP | 26.4−28%порівняно з середнім по лізі, 29-й за пропущеним | 14.9−10%порівняно з середнім по лізі, 24-й за пропущеним | 5.8−22%порівняно з середнім по лізі, 27-й за пропущеним | 2.4−41%порівняно з середнім по лізі, 29-й за пропущеним | 1.9−32%порівняно з середнім по лізі, 28-й за пропущеним | 1.6−6%порівняно з середнім по лізі, 20-й за пропущеним | 3.3−34%порівняно з середнім по лізі, 2-й за найменшою кількістю вимушених втрат | 60.2−22%порівняно з середнім по лізі, 29-й за пропущеним | 101.6 , 16-й за швидкістю | |
| vs NYK | 24.1−34%порівняно з середнім по лізі, 30-й за пропущеним | 11.0−34%порівняно з середнім по лізі, 30-й за пропущеним | 5.9−20%порівняно з середнім по лізі, 24-й за пропущеним | 2.3−43%порівняно з середнім по лізі, 30-й за пропущеним | 1.3−52%порівняно з середнім по лізі, 30-й за пропущеним | 0.9−49%порівняно з середнім по лізі, 27-й за пропущеним | 3.7−25%порівняно з середнім по лізі, 4-й за найменшою кількістю вимушених втрат | 50.5−34%порівняно з середнім по лізі, 30-й за пропущеним | 103.4 , 7-й за швидкістю |
За гру, з наших протоколів, регулярний сезон. Гравця зараховано до його заявленої позиції: розігрувачі й атакувальні захисники — захисники, легкі й важкі форварди — форварди. Відсоток під кожним числом — порівняно з середньою командою ліги. «Останні 10»: останні 10 матчів кожної команди. Темп — власний темп команди за сезон.
Захист проти лінії